Čiapka Strend Pro X-mas Ho-Ho, zeleno-čierna L, 4x SMD LED, USB nabíjanie
Kód: ST3133511Detailní popis produktu
- pohodlná a teplá čiapka do chladného počasia.
- univerzálna veľkosť.
- nabíjanie LED svetla pomocou USB portu.
- 3 stupne intenzity svietenia.
- možnosť prania.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8584163057153 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Nabíjanie: | Áno |
| Typ baterie: | 3,7 V Li-ion 300 mA |
| Svetelný tok: | 60 lm |
| Napájací kábel: | USB |
| Prevádzková doba: | 2 h |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
| Doba nabíjania (min): | 180 |
| Prevádzková doba (min): | 120 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
