Čistič vysokotlaký, príkon 1400W, 100bar, 330 l/min, EXTOL CRAFT
Kód: MB413103Detailní popis produktu
Všestranný vysokotlakový čistič s kovovým čerpadlom s piestami z tvrdenej nerezovej ocele, určený na čistenie povrchov a plôch z kameňa, dreva, kovu a plastu. Hlavné uplatnenie nachádza pri umývaní dopravných prostriedkov, pri čistení chodníkov, terás, fasád domov, záhradného náradia, odstraňuje mach a riasy a pod., pričom sa využíva najmä účinku vysokého tlaku vody, ktorý je dostačujúci pre väčšinu čistiacich úkonov.- poistka na striekacej pištoli zabraňuje samovoľnému stisnutiu spúšte
- používané príslušenstvo je možné uložiť do zásobníka na čističi
- nastaviteľná dýza na nadstavci umožňuje nastaviť rozptyl lúča vody pre plošné čistenie
- ergonomická rukoväť pre jednoduchú prepravu čističa
- TOTAL STOP pri prerušení práce tlakový spínač vypne motor
- srdcom čističa je kovové čerpadlo s piestmi z tvrdenej ocele
- 5m dlhá tlaková hadica
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické náradie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8595126971003 |
| krytie: | IPX5 |
| príkon: | 1400W |
| hmotnosť: | 3,5kg |
| max. prietok: | 390l/h |
| tlak prívodu vody: | 2-10bar |
| max. prípustný tlak: | 100bar |
| teplota prostredia: | 0-45°C |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| dĺžka tlakovej hadice: | 5m |
| teplota použitej vody: | 5-40°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
