Kompresor Airco AC250, 250 psi, 230V / 12V
Kód: ST115002Detailní popis produktu
Vzduchový kompresor AIRCOM AC250 je spoľahlivým pomocníkom do každej domácnosti. Je vhodný na prácu so stlačeným vzduchom s tlakom až 250 PSI. Výhodou je jednoduchosť prevedenia, vďaka čomu sa zmestí takmer na každú poličku. Je vybavený 3,5 m dlhým káblom a meračom tlaku. Pre správne fungovanie ho stačí zapojiť do elektrickej siete (230 V/12 V) alebo do zásuvky zapaľováča čo oceníte na cestách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 8585023332342 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Hlučnosť: | 90 dB |
| Vzdušník: | Nie |
| Elektroodpad: | áno |
| Počet valcov: | 1 |
| Typ napájania: | zo siete (230V) |
| Sací výkon max.: | 8 lit./min. |
| Prípojka motora: | 230 / 12 V |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
| Voľnobežné otáčky: | 16 500 ot./min |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
