Nabíjačka autobatérií Worcraft BC-219, 12/24 V, 20 A
Kód: ST116813Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.98 kg |
| EAN: | 5905868404722 |
| Dĺžka kábla: | 1,6 m |
| Typ napájania: | zo siete (230V) |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Typ príslušenstva: | nabíjačky |
| Vhodné typy batérií: | olovené, bezúdržbové |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
