Objimka EUROSTANDARD 60x40, priebezna, antracit, Zn+PVC, RAL7016
Kód: ST432253Detailní popis produktu
Priebežná objímka Strend Pro slúži na uchytenie k hranatému stĺpiku. Rozmer: 60x40 mm, farba: antracit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8584163036684 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | objímka priebežná;objímka priebežná hranatý stlpik |
| Farba: | Antracit |
| Šírka: | 4 cm |
| Dĺžka (mm): | 60 |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | uchytenie k stlpiku |
| Pre stĺpik: | 60x40mm |
| Druh produktu: | Objímka |
| Typ zakončenia: | Priebežná |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
