Pätka EUROSTANDARD, pre stlpik 60x40, antracit, RAL7016, na ukotvenie
Kód: ST432258Detailní popis produktu
Pätka Strend Pro EUROSTANDARD je špeciálne navrhnutá pre ukotvenie stĺpikov s rozmermi 60x40 mm. V elegantnej antracitovej farbe RAL7016 poskytuje spoľahlivú a estetickú podporu pre vaše plotové stĺpiky. S touto pätou získate spoľahlivý a dlhotrvajúci základ pre vašu plotovú konštrukciu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 8584163037155 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | pätka na ukotvenie pre stlpik |
| Farba: | Antracit |
| Šírka: | 4 cm |
| Dĺžka (cm): | 13,9 |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | uchytenie stlpika |
| Šírka (cm): | 13,9 |
| Výška (cm): | 15,4 |
| Pre stĺpik: | 60x40mm |
| Druh produktu: | Pätka |
| Povrchová úprava: | kov |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
