Píla Worcraft JS06-65, 550W, priamočiara, LED osvetlenie
Kód: ST1131018Detailní popis produktu
Priamočiara píla Worcraft JS06-65 s príkonom 550 W je určená na vykonávanie deliacich a tvarových rezov do dreva, drevotriesky, kovu, umelých hmôt a keramiky s použitím na to určených pílových listov. Pílou je možné vykonávať pokosové rezy s maximálnym uhlom sklonu 45°. Nastaviteľný predkmit umožňuje rýchlejšie rezanie, lepší prestup krivkovými rezmi a predlžuje životnosť pílového listu. Disponuje LED osvetlením pre komfortnejšiu prácu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Píly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.37 kg |
| EAN: | 5905247706447 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Príkon: | 550 W |
| Aku program: | Worcraft |
| Regulácia otáčok: | Nie |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
| Voľnobežné otáčky: | 800 - 3000 ot./min |
| Hrúbka rezu do dreva: | 65 mm |
| Hrúbka rezu do ocele: | 6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
