Pletivo GARDEN ZN 1000/19x19/1,45 mm, štvorhranné, záhradné, chovateľské, bal. 5 m
Kód: ST431428Detailní popis produktu
Chovateľské zvárané štvorhranné pletivo Strend Pro je vyrobené z kvalitného pozinkovaného drôtu a je odolné voči korózii. Je vhodné na oplotenie výbehov, klietok či ochranu stromčekov pred škodcami. Šírka oka: 19x19 mm, hrúbka drôtu: 1,4 mm, rozmer: 1x5 metrov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pletivá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.34 kg |
| EAN: | 8584163086542 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Oko: | 19x19 mm |
| Typ: | chovateľské pletivo;pletivo chovateľské;chovateľské štvorhranné pletivo |
| Výška: | 5 m |
| Rozmer: | 1x5 m |
| Použitie: | oplotenie |
| Priemer drôtu: | 1,45 mm |
| Povrchová úprava: | Zn |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
