Plot Bambus BSF 2000 mm, L-5 m, štípaný
Kód: ST2210091Detailní popis produktu
Bambusové oplotenie sa používa na dekoráciu plotov, ako tienidlo, ochrana proti vetru alebo na oddelenie rôznych priestorov. Rozmery: 2x5 m.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8585023379002 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | plot štiepaný |
| Rozmer: | 5 m |
| Použitie: | oplotenie |
| Výška plotu: | 2.0 |
| Priemer drôtu: | 2000 m |
| Povrchová úprava: | bambus |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
