Postřikovač dimartino® GARDEN.500, 480cc
Kód: ST256094Detailní popis produktu
Šikovný a praktický 500 ml rozprašovač užitočný pri každodenných činnostiach. Nastaviteľná tryska Uhol striekania 60°Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8005522108373 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Objem: | 0,5 l |
| Objem (l): | 0,5 |
| Materiál: | Plast |
| Typ dýzy: | Nastaviteľná |
| Typ pumpy: | Ručná |
| Elektroodpad: | Nie |
| Druh produktu: | Rozprašovač |
| Dĺžka postreku: | 700 cm |
| Výška postreku: | 350 cm |
| Teleskopická tyč: | nie |
| Typ postrekovača: | mechanický |
| Množstvo náplne (l): | 0,5 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
