Postrekovač Evika DJ100, 10 lit, 10,8V, Lithium battery, akumulátorový, na chrbát
Kód: ST256081Detailní popis produktu
Akumulátorový chrbtový postekovač umožní vykonávanie postrekov bez zbytočného zdržovania ručným tlakovaním nádrže. - vodeodolný spínač - ľahká manipulácia s nasadením/výmenou akumulátora - kovová teleskopická tyč - integrovaný držiak tyče Použitie: - v poľnohospodárstve - v záhradníctve - vrátane popruhov, 1ks akumulátora a nabíjačky - možnosť dokúpenia náhradného akumulátoraDoplňkové parametry
| Kategorie: | Profi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.01 kg |
| EAN: | 8584163002443 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Prúd: | 0,9 A |
| Tlak: | 2,5 bar |
| Objem: | 10 l |
| Prietok: | 1,15 l/min |
| Napätie: | 10,8 V |
| Elektroodpad: | Nie |
| Druh produktu: | Akumulátorový postrekovač |
| Prietok l/min: | Priamy prúd: 1,15/min, rozprašovanie: 0,81/min |
| Objem nádrže (l): | 10 |
| Teleskopická tyč: | áno |
| Typ postrekovača: | akumulátorový |
| Množstvo náplne (l): | 10 |
| Doba nabíjania (min): | 150 min |
| Napätie batérie (V): | 10,8 |
| Kapacita batérie (ah): | 2,5 |
| Kapacita akumulátora: | 2,5 Ah |
| Nepretržitá prevádzka: | 210 min |
| Postrekovací tlak (bar): | 2,5 |
| Pracovná doba postrekovania: | 2,5 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
