Přípravek Chemoform 0811, pH minus, 1,5 kg
Kód: ST040002Detailní popis produktu
PH mínus granulát znižuje hodnotu pH v bazénovej vode. Vďaka pevnému zloženiu má dlhodobú účinnosť, neobsahuje chloridy a je rýchle rozpustný.
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
Druhy nebezpečnosti:
- H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Bezpečnostné upozornenia:
- P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
- P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.
- P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
- P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4029156081110 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | regulácia pH |
| Dávkovanie: | 100g/10m3 |
| Druh produktu: | Prípravok pH mínus |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1,5kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
