Přípravek Chemoform 0811, pH mínus, 5 kg
Kód: ST040003Detailní popis produktu
PH mínus granulát znižuje hodnotu pH v bazénovej vode. Vďaka pevnému zloženiu má dlhodobú účinnosť, neobsahuje chloridy a je rýchle rozpustný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 4029156081134 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | regulácia pH |
| Dávkovanie: | 100 g prípravku/10m3 vody |
| Druh produktu: | Prípravok pH mínus |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 5kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
