Přípravek Chemoform 0907, Floccer, 1 kg
Kód: ST040024Detailní popis produktu
Granulovaný vločkovač na odstránenie voľných častíc a kalov z bazénovej vody.
Prípravok je vhodný na súkromné bazény. Vločkovače by sa mali používať v priebehu celej sezóny. Ich úlohou je spojiť mikroskopické nečistoty, ktoré inak prechádzajú filtráciou späť do bazénu, do malých vloček, ktoré už filtrácia zachytí. Vďaka vločkovaču má voda iskru, preto sú často predávané ako preiskrovače alebo prejasňovače.
Používajte výrobok bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
Druhy nebezpečnosti:
- H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Bezpečnostné upozornenia:
- P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
- P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.
- P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
- P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/ lekára.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156090716 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | vločkovanie |
| Dávkovanie: | Na 10m3/100g prípravku rozmiešať v teplej vode |
| Druh produktu: | Vločkovač |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
