Stlpik EUROSTANDARD 2200/60x40/1,25 mm, antracit, RAL7016 Zn+PVC, čiapočka
Kód: ST432241Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.72 kg |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | stlpik hranatý čiapočka |
| Farba: | Antracit |
| Šírka: | 4 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | k pletivu |
| Výška (cm): | 220 |
| Hrúbka (mm): | 1,25 |
| Rozmery (mm): | 60x40 |
| Druh produktu: | Stĺpik |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC;zinok,plast |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
