Stĺpik Strend Pro EUROSTANDARD, 2400/60x40/1,50 mm, antracit, hranatý, čiapočka, Zn+PVC, RAL7016
Kód: ST432242Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.78 kg |
| EAN: | 8584163036417 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | stlpik hranatý čiapočka |
| Farba: | Antracit |
| Šírka: | 4 cm |
| Výška: | 240 cm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | k pletivu |
| Výška (cm): | 240 |
| Hrúbka (mm): | 1,50 |
| Rozmery (mm): | 60x40 |
| Druh produktu: | Stĺpik |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC;zinok, plast |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
