Stĺpik Strend Pro METALTEC, okrúhly, čiapočka, zelený, Zn+PVC, RAL6005, 48/1750/1,50 mm
Kód: ST431262Detailní popis produktu
Poplastovaný a pozinkovaný stĺpik Strend Pro s priemerom 48 mm a výškou 1750 mm. Farba: zelená. Hrúbka steny: 1,25 mm. Stĺpik je vhodný k pletivám a plotovým panelom a je dodávaný s čiapočkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.63 kg |
| EAN: | 8584163014040 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | stlpik okrúhly čiapočka |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 4,8 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Rozmer: | 48/1750/1,25 mm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | k pletivám |
| Výška (cm): | 175 |
| Hrúbka (mm): | 1,25 |
| Priemer (mm): | 48 |
| Druh produktu: | Stĺpik |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
