Vyžínač Worcraft CGT-S20LiB ShareSYS, 20V Li-Ion, 25 cm, bezuhlíkový
Kód: ST1111631Detailní popis produktu
Akumulátorový vyžínač/krovinorez Worcraft CGT-S20LiB je určený na kosenie trávy a buriny do výšky 125 mm, ktorá sa nedá pokosiť kosačkou na trávnik. Balenie obsahuje strunu aj rezací nôž. Akumulátorový vyžínač dosahuje 6700 min-1 otáčok pri použití rezacieho noža a 5500 min-1 otáčok pri použití struny. O bezpečie pri kosení sa postará ochranný oblúk, kryt a poistná páčka. Vyžíňač je skvelou voľbou na kosenie trávy tam, kde sa bežnou kosačkou nedostanete. Možnosť dokúpiť aj lištu s vyvetvovacou pílou alebo lištu s plotostrihom.
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.41 kg |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Pohon: | Akumulátorový |
| Hlučnosť: | 95,61 dB |
| Napájanie: | 20V |
| Aku program: | Worcraft |
| Typ sekačky: | vyžínač |
| Druh produktu: | Vyžínač a krovinorez |
| Záber strihu (cm): | Nôž - 25,5; Struna - 38 |
| Voľnobežné otáčky: | 5 500 min<sup>-1</sup> |
| Napätie / frekvencia: | 20 V |
| Hladina akustického výkonu: | 95,6 db |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
