Vzpera METALTEC 38/1500/1,25 mm, Zn + PVC, RAL6005
Kód: ST431253Detailní popis produktu
Vzpera sa využíva na zabezpečenie väčšej stability stĺpikov. Pozinkovaná, poplastovaná, farba: zelená, rozmery: 38x1,25x1500 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | vzpera |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 3,8 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Rozmer: | 38/1500/1,25 mm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | k pletivám |
| Výška (cm): | 150 |
| Hrúbka (mm): | 1,25 |
| Priemer (mm): | 38 |
| Druh produktu: | Vzpera |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
