Axiální ventilátor MVT 200 P
Kód: BO6261021Detailní popis produktu
Přenosný axiální ventilátor s hadicí Obsah dodávky: Vzduchová hadice o délce 10 m;Transportní box pro hadici a ventilátorDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351250494 |
| Otáčky: | 2900ot/min |
| Příkon: | 750 W |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Délka kabelu: | 4,5 m |
| Průměr otvoru: | 216 | 183 mm |
| Rozměry (š × v × h): | 335×370×330 mm |
| Max. průtok vzduchu: | 1560 m³/h |
| Elektrické připojení: | 230 V |
| Průměr lopatkového kola: | 208 mm |
| Rychlost proudění vzduchu: | 13,2 m/s |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 77 dB(A) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
