Hydraulická zvedací plošina SHB 3
Kód: BO6240030Detailní popis produktu
Stabilní nůžková konstrukce, vhodná pro zatížení až do 3 tun Obsah dodávky: Sada transportních koleček;Transportní páka;Dvě ochranné tyče proti zachycení nohou;Gumové podložkyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351286905 |
| Příkon: | 2200 W |
| Hmotnost: | 470 kg |
| Max. nosnost: | 3000 kg |
| Pracovní tlak: | 8 bar |
| Rozměry (š × v × h): | 1420×460 mm |
| Rychlost zdvihu: | 1,98 m/min |
| Výška stolu max.: | 1000 mm |
| Výška stolu min.: | 110 mm |
| Elektrické připojení: | 400 V |
| Rozměry nájezdové rampy: | 261 x 461 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
