Hydraulický lis WPP 100 E
Kód: BO6300101Související produkty
Detailní popis produktu
Hydraulický lis s robustním svařovaným rámem, nožním i ručním ovládáním a konvenčním vybavením.
Obsah dodávky: Sada prismatických blokůDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351344995 |
| Hmotnost: | 666 kg |
| Zdvih pístu: | 300 mm |
| Průměr pístu: | 96 mm |
| Olejová náplň: | 5 l |
| Rozměry (š × v × h): | 1199×1848×990 mm |
| Pracovní výška: | 113-813mm |
| Pneumatický tlak: | 7,5 - 8,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | cca 200 l/min |
| Max. lisovací tlak: | 100 t |
| Max. pracovní šířka: | 787 mm |
| Rychlost spouštění pístu: | 3,33 mm/s |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
