Hydraulický lis WPP 15 TH TOP
Kód: BO6320015Detailní popis produktu
Kvalitní hydraulický lis s patentovaným systémem vedení hranolových bloků.
Obsah dodávky: Ideální pro všestranné použití v řemeslné výrobě, ve školních dílnách, garážích;Lisovací píst s integrovanou vratnou pružinou;Patentovaný vodicí systém zaručuje optimální polohování hranolových bloků;Praktická záchytná nádoba v patce lisu;Výškově nastavitelný lisovací stůl s aretačním čepem;Zobrazení lisovacího tlaku pomocí manometruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351241997 |
| Hmotnost: | 55 kg |
| Zdvih pístu: | 95 mm |
| Průměr pístu: | 75 mm |
| Olejová náplň: | 0,75 l |
| Rozměry (š × v × h): | 550×800×430 mm |
| Pracovní výška: | 45-338mm |
| Max. lisovací tlak: | 15 t |
| Max. pracovní šířka: | 430 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
