Hydraulický lis WPP 150 HMC
Kód: BO6301150Související produkty
Detailní popis produktu
Robustní hydraulický lis pro náročné použití s lisovací silou až 150 tun a integrovaným elektromotorem pro rychlejší lisovací procesy než u standardních hydraulických lisů.
Obsah dodávky: Dodáváno bez hydraulického olejeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351345350 |
| Otáčky: | 1400ot/min |
| Příkon: | 1,5 kW |
| Hmotnost: | 1125 kg |
| Zdvih pístu: | 350 mm |
| Průměr pístu: | 115 mm |
| Olejová náplň: | 29 l |
| Rozměry (š × v × h): | 1452×2089×995 mm |
| Pracovní výška: | 64-889mm |
| Max. lisovací tlak: | 150 t |
| Rychlost lisování: | 2,7 mm/s |
| Max. pracovní šířka: | 1000 mm |
| Elektrické připojení: | 400 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
