Hydraulický lis WPP 20 EF
Kód: BO6300021Související produkty
Detailní popis produktu
Hydraulický lis s robustním svařovaným rámem s konvenčním vybavením.
Obsah dodávky: Ideální pro všestranné použití v řemeslné výrobě, ve školních dílnách, garážích;Lisovací píst s integrovanou vratnou pružinou;Zobrazení lisovacího tlaku pomocí manometruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351261087 |
| Hmotnost: | 112 kg |
| Zdvih pístu: | 179 mm |
| Průměr pístu: | 48 mm |
| Olejová náplň: | 1,8 l |
| Rozměry (š × v × h): | 730×1626×560 mm |
| Pracovní výška: | 38-918mm |
| Max. lisovací tlak: | 20 t |
| Max. pracovní šířka: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
