Hydraulický lis WPP 50 BPF TOP
Kód: BO6320250Detailní popis produktu
Kvalitní lis s polohováním pracovní základny nahoru a dolů pomocí pístnic.
Obsah dodávky: 1 pár prismatických bloků;Vyjímatelný úložný prostor na stole lisu;Sada přítlačného trnu, 7-dílnáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351242048 |
| Hmotnost: | 225 kg |
| Zdvih pístu: | 120 mm |
| Průměr pístu: | 118 mm |
| Olejová náplň: | 1,25 l |
| Rozměry (š × v × h): | 890×1900×490 mm |
| Pracovní výška: | 80-465mm |
| Pneumatický tlak: | 7 bar |
| Max. lisovací tlak: | 50 t |
| Max. pracovní šířka: | 720 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
