Hydraulický lis WPP 50 EF
Kód: BO6300051Související produkty
Detailní popis produktu
Hydraulický lis s robustním svařovaným rámem, nožním i ručním ovládáním a konvenčním vybavením.
Obsah dodávky: Ideální pro všestranné použití v řemeslné výrobě, ve školních dílnách, garážích;Lisovací píst s integrovanou vratnou pružinou;Zobrazení lisovacího tlaku pomocí manometruDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351261100 |
| Hmotnost: | 300 kg |
| Zdvih pístu: | 200 mm |
| Průměr pístu: | 75 mm |
| Olejová náplň: | 1,8 l |
| Rozměry (š × v × h): | 1030×1877×800 mm |
| Pracovní výška: | 68-1048mm |
| Max. lisovací tlak: | 50 t |
| Max. pracovní šířka: | 730 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
