Hydraulický lis WPP 50 HMC
Kód: BO6301051Související produkty
Detailní popis produktu
Robustní hydraulický lis s lisovací silou až 50 tun a integrovaným elektromotorem pro rychlejší lisovací procesy než u standardních hydraulických lisů.
Obsah dodávky: Dva hranolové bloky pro vkládání kulatého materiálu;Dodáváno bez hydraulického olejeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351345329 |
| Otáčky: | 1400ot/min |
| Příkon: | 1,5 kW |
| Hmotnost: | 297 kg |
| Zdvih pístu: | 200 mm |
| Průměr pístu: | 75 mm |
| Olejová náplň: | 20 l |
| Rozměry (š × v × h): | 800×1835×800 mm |
| Pracovní výška: | 79-730mm |
| Max. lisovací tlak: | 50 t |
| Rychlost lisování: | 9 mm/s |
| Max. pracovní šířka: | 730 mm |
| Elektrické připojení: | 400 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
