Hydraulický zvedací stůl SHT 1000
Kód: BO6154102Detailní popis produktu
Kompaktní nůžkový zvedací stůl pro ergonomickou práci v optimální pracovní výšce.
Obsah dodávky: Uzavřená pracovní plošina;Samostatná ovládací jednotka s 3m přívodním kabelem, ovládacími tlačítky a nouzovým vypínačem;Plynulé zvedání a spouštění;Robustní lakovaná ocelová konstrukce;Konstrukce zajišťující vysokou stabilitu při zatížení;Obvodové bezpečnostní ochranné rámy proti přiskřípnutí;V souladu s bezpečnostními požadavky EN 1570;Hydraulický válec s dvojitou bezpečnostní funkcí;Doba zdvihu cca 25 sekundDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351363996 |
| Příkon: | 1100 W |
| Hmotnost: | 178 kg |
| Max. nosnost: | 1000 kg |
| Max. výška zdvihu: | 1010 mm |
| Min. výška zdvihu: | 190 mm |
| Elektrické připojení: | 400 V |
| Rozměry pracovního stolu: | 1300×800mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
