Infračervený naftový ohřívač vzduchu IDHG 16
Kód: BO6532015Detailní popis produktu
Mobilní infračervený naftový ohřívač vzduchu pro místnosti do 1600 m³. Obsah dodávky: Spalinová hadice délky 1 m, prodloužitelná až na 3 m;Dálkové ovládáníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351359180 |
| Příkon: | 5200 W |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Objem nádrže: | 42 l |
| Stupeň krytí: | IP24 |
| Rozměry (š × v × h): | 1335×1050×305 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,26 l/h |
| Elektrické připojení: | 230 V |
| Jmenovitý tepelný výkon: | 16 kW |
| Vytápěný objem místnosti: | 1600 m³ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
