Invertorová elektrocentrála PG-I 45 SE-S HC
Kód: BO6707145Detailní popis produktu
Spolehlivá elektrocentrála s ručním i elektrickým startem pro použití na zahradě, při kempování, či vhodná jako záložní zdroj pro dům.
Obsah dodávky: Moderní technologie invertoru (měniče) zajišťuje konstantní výkon;Výstupní napětí s čistou sinusovou křivkou pro bezpečné napájení citlivé elektroniky (např. PC, řídicí technika, měřicí přístroje);Moderní invertorová technologie se stabilním a konstantním výstupním výkonem;Úsporný provoz díky plynulé regulaci otáček podle aktuálního zatížení;ECO režim optimalizující otáčky motoru dle odběru výkonu pro snížení spotřeby paliva a hlučnosti;Ruční i elektrické startování;Kontrolky výstupního napětí, přetížení a nedostatku oleje;Sytič pro bezproblémový studený startDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351361336 |
| Startér: | Ruční / elektrický |
| Hmotnost: | 40 kg |
| El. zásuvky: | 2× 230 V / 16 A<br> 1× 12 V DC / 8,3 A |
| Objem nádrže: | 12 l |
| Pohonná hmota: | Benzín |
| Rozměry (š × v × h): | 595×515×440 mm |
| Max. výkon LTP 230 V: | 4,4 kW |
| Stupeň krytí zásuvek: | IP 44 |
| Trvalý výkon COP 230 V: | 4 kW |
| Stupeň krytí generátoru: | IP 23 M |
| Hl. akustického výkonu LWA: | 97 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 77 dB(A) |
| Provozní doba při 50% zatížení: | cca 7,5 h |
| Provozní doba při 100% zatížení: | cca 4,5 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
