Kompaktní pracovní stůl TWB 1
Kód: BO5102160Detailní popis produktu
Mobilní a robustní.
Obsah dodávky: 4× poděrákDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351354581 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Rozměry (š × v × h): | 360×1106×560 mm |
| Tloušťka pracovní desky: | 30 mm |
| Pracovní plocha bez vozíků: | 360 × 410 mm |
| Max. upnutí předního / zadního vozíku: | 130 mm / - mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
