Mobilní ventilátor MV 751-2
Kód: BO6266472Detailní popis produktu
Mobilní ventilátor s transportními kolečky a 2 rychlostními stupniObsah dodávky: Tři vysoce účinné lopatky z vyváženého hliníku;Motor s přímým pohonem a měděným vinutím;Stabilní pryžové patky pro vysokou provozní stabilitu;Nastavitelný úhel sklonu;Praktické transportní madlo;Ochranná mřížka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351373131 |
| Otáčky: | 950ot/min |
| Příkon: | 315 W |
| Hmotnost: | 34,2 kg |
| Délka kabelu: | 1,8 m |
| Rozměry (š × v × h): | 910×945×350 mm |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Max. průtok vzduchu: | 24060 m³/h |
| Elektrické připojení: | 230 V |
| Průměr lopatkového kola: | 788 mm |
| Počet rychlostních stupňů: | 2 |
| Rychlost proudění vzduchu: | 8,1 m/s |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 84 dB(A) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
