Permanentní manipulační magnet HHM 8
Kód: BO6171341Detailní popis produktu
Praktický výsuvný zvedací magnet pro těžko přístupná místa s nosností do 8 kg.
Obsah dodávky: Neodymový magnet, maximální přídržná síla na malé ploše;Vhodný pro přidržování kovových dílů na těžko přístupných místech nebo pro montážní práce;Jednoduchá aktivace magnetu pomoci stlačení rukojeti;Kompaktní rozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351355953 |
| Hmotnost: | 0,47 kg |
| Max. nosnost: | 8 kg |
| Celková délka: | 281–561mm |
| Rozměry (š × v × h): | 105×281×41 mm |
| Max. nosnost kulatiny: | cca 3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
