Podlahový ventilátor BV 501-3
Kód: BO6266153Detailní popis produktu
Podlahový ventilátor se třemi rychlostními stupni Obsah dodávky: Motor s přímým pohonem a měděným vinutím;Tři vysoce účinné lopatky ventilátoru z vyváženého hliníku;Snadno nastavitelný úhel sklonu ventilátoru;Ochranná mřížka ;Stabilní pryžové patky pro vysokou provozní stabilituDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351373117 |
| Otáčky: | 1250ot/min |
| Příkon: | 111 W |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Rozměry (š × v × h): | 585×580×265 mm |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Max. průtok vzduchu: | 5315 m³/h |
| Elektrické připojení: | 230 V |
| Průměr lopatkového kola: | 486 mm |
| Počet rychlostních stupňů: | 3 |
| Rychlost proudění vzduchu: | 8,5 m/s |
| Hladina akustického tlaku LpA: | 70,8 dB(A) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
