Pojízdný hydraulický zvedák RWH 2.51
Kód: BO6201128Detailní popis produktu
Obsah dodávky: Funkce QUICK LIFT – rychlé zvednutí do místa podepření;Stavitelné sedlo;Litinová nosná a otočná pojezdová kolečkaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351340379 |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Max. nosnost: | 2500 kg |
| Rozměry (š × v × h): | 625×158×245 mm |
| Max. výška zdvihu: | 530 mm |
| Min. výška zdvihu: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
