Spalivové potrubí - zahnuté 90° Ø 60mm
Kód: BO6532100Detailní popis produktu
Obsah dodávky:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351350682 |
| Hmotnost: | 0,17 kg |
| Rozměry (š × v × h): | 140×60×140 mm |
| Vnější průměr: | 60 mm |
| Tloušťka stěny: | 0,2 mm |
| Vnitřní průměr: | 59,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
