Startovací zdroj SB 202 MS
Kód: BO6850660Detailní popis produktu
Ultralehký startovací zdroj pro automobily s integrovanou lithiovou baterií pro 12V a 24V akumulátory.Určeno pro profesionální použití v autoservisech, karosárnách a opravárenských dílnách. Obsah dodávky: Připojovací kabel 230 V se zástrčkou Schuko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351346975 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Délka kabelu: | 1,6 m |
| Stupeň krytí: | IP32 |
| Rozměry (š × v × h): | 350×140×240 mm |
| Kapacita baterie: | 10000 mAh |
| Provozní teplota: | -20 až +40 °C |
| Startovací proud: | (I-Start) 2000 - 1000 A |
| Startovací napětí: | 12 / 24 V |
| Počet nabíjecích cyklů: | cca 3000 |
| Maximální špičkový startovací proud: | 5000 / 2500 A |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
