Systém rychlého startu s funkcí powerbanky JSPB 12
Kód: BO6851150Detailní popis produktu
Kompaktní startovací autobaterie (booster) se špičkovým proudem až 900 A. Obsah dodávky: USB kabel;Nabíjecí kabel 230 V;Izolované koncovky;Skladovací taškaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351345558 |
| Hmotnost: | 880 g |
| Rozměry (š × v × h): | 210×85×40 mm |
| Nabíjecí proud: | Špičkový nabíjecí proud 900 A / 300 A |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Nabíjecí napětí: | 12 V |
| Provozní teplota: | - 20 - 60 °C |
| Nabíjecí kapacita: | 12 Ah |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
