Úkosovačka KE 100
Kód: BO3992000Související produkty
Detailní popis produktu
Příruční, výkonná úkosovačka, vhodná do dílny i pro mobilní použití. Ohraňování až do velikosti úkosu 7 mm (při 45°).
Obsah dodávky: KE 16 v plastovém kufru;1× frézovací hlava s břitovými destičkami (12 ks);NářadíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Euronářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4036351051336 |
| Otáčky: | 2000–5000ot/min |
| Příkon: | 750 W |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Rozměry (š × v × h): | 360×230×280 mm |
| Úhel frézování: | 15°, 30°, 45° |
| Elektrické připojení: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
