Zásuvka Strend Pro, na predlžovací kábel na elektrocentrálu, IP44, 250 V, 16 A
Kód: ST2130084Detailní popis produktu
Zásuvka Strend Pro je spoľahlivým a bezpečným riešením pre pripojenie vášho elektrocentrálu. S certifikovanou ochranou IP44 a schopnosťou odolávať napätiu 250 V a prúdu 16 A je ideálna pre použitie v náročných podmienkach. S touto zásuvkou budete mať istotu spojenia a bezpečný prístup k elektrickej energii.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Prúd: | 16 A |
| Krytie: | IP44 |
| Zásuvka: | 1 x 230 V |
| Max. záťaž: | 16 A |
| Typ napájania: | zo siete (230V) |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
