Chlor Chemoform 0401, Super šok 70%, nestabilizovaný, 1 kg
Kód: ST040004Detailní popis produktu
Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
Anorganický chlórový granulát k šokovej úprave vody. Obsahuje 70% aktívneho chlóru.
- pevný chlórový granulát s cca 68% aktívneho chlóru
- l'ahko zvyšujúci hodnotu pH
- rýchlo a prakticky bez zbytkov rozpustný
- obzvlášť vhodný pre mäkkú vodu v bazéne
- anorganický, hydratujúci.
Nikdy nemiešajte s inými chemikáliami!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156040117 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | ostatné |
| Dávkovanie: | 70 g/10 m3,kaž. 2. - 3. deň 20 - 30g/10m3 |
| Druh produktu: | Chlór granulát |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
