Chlor Chemoform 0501, 1 kg, granulát
Kód: ST040006Detailní popis produktu
Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.
Granulát k šokovému ošetreniu vody stabilizovaný pre všetky stupne tvrdosti vody. Obsahuje 56% aktívneho chlóru.
Chlórový prípravok na báze kyseliny dichlorisokyanurovej vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody. Účinne dezinfikuje bazénovu vodu, je možné ho používať i pre dlhodobejšie chlórovanie. Dobre sa znáša s BST - bazénovými super tabletami pre dlhodobé chlórovanie.
- obsahuje viac než 56% aktívneho chlóru
- pH neutrálne
- stabilizovaný pre všetky stupne tvrdosti vody
- k vyššiemu a rýchlemu chlórovaniu.
Nikdy nemiešajte s inými chemikáliami!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156050116 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | ostatné |
| Dávkovanie: | 80 - 100 g/10 m3, kaž. 3. deň 50 g/10m3 |
| Druh produktu: | Chlór granulát |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
