Chlor Chemoform 0513, Oxi Chlor Shock, 1 kg
Kód: ST040005Detailní popis produktu
>Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.Unikátna kombinácia kyslíkovej a chlórovej dezinfekcie k extrémne účinnému a rýchlemu šokovému ošetreniu vody. Chlór v tomto prípade dezinfikuje - ničí baktérie a kyslík okamžite odbúrava molekuly viazaného chlóru. Vďaka extrémne rýchlej reakcii môžete bazén používať veľmi krátko po vykonaní šokového ošetrenia.
Tento prípravok má extrémne silné dezinfekčné i oxidačné účinky, pomáhá preto i v miestach, kde klasické metódy zlyhávajú.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4029156051311 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Forma: | Granule |
| Použitie: | ostatné |
| Dávkovanie: | Bazén: 150 g/10 m3 vody, Vírivka: 50 g/1000 l vody |
| Druh produktu: | Chlór granulát |
| Objem/hmotnosť (l/kg): | 1kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
