Drát MaderGarden, L-10 m
Kód: ST217816Detailní popis produktu
Poplastovaný viazací drôt v zelenej farbe je vynikajúca pomôcka, ktorú využije takmer každý. Jeho vlastnosti viete využiť pri aranžovaní, v záhrade, v dielni, ale aj na ďalšie účely. Rozmery: 2,5 mm x 10 m.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8585023383344 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | viazací drôt;drôt viazací |
| Farba: | Zelená |
| Rozmer: | 10 m |
| Dĺžka (m): | 10 |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | aranžovanie |
| Hrúbka (mm): | 2,5 |
| Druh produktu: | Drôt |
| Priemer drôtu: | 2,5 mm |
| Povrchová úprava: | PVC;plast |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
