Drát SoftTwist, 3 mm, L-5 m
Kód: ST217815Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8585023383337 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | viazací drôt |
| Farba: | Zelená |
| Rozmer: | 5 m |
| Dĺžka (m): | 5 |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | viazací |
| Hrúbka (mm): | 3 |
| Druh produktu: | Drôt |
| Priemer drôtu: | 3 mm |
| Povrchová úprava: | PVC;plast |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
