Laser STREND PRO RESA 11R, krížový
Kód: ST213925Detailní popis produktu
- Vhodný len do interiéru
Použitie:Tento samonivelačný laserový prístroj je určený na zisťovanie a kontrolu vodorovných a zvislých línií v interiéri.
- automatická nivelácia
- dosah 15 m
- uzamknutie optiky počas prenášania zabraňuje poškodeniu
- funkcia svietenia aj počas uzamknutia optiky
- presnosť ±0,3 mm/m
- červený lúč
Upozornenie: Kalibrácia laseru nie je zahrnutá v záruke. Kalibrácia je súčasťou bežnej údržby a môže byť ovplyvnená prepravou, manipuláciou alebo používaním v nevhodných podmienkach. V prípade potreby je možné zabezpečiť servisnú kalibráciu ako platenú službu mimo záručných opráv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodováhy, laty a Lasery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8584163001910 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Laser: | 2.trieda |
| Presnosť: | +-0,3 mm/m |
| Typ lasera: | 635±5nm, < 1 mW |
| Merací rozsah: | 15 m |
| Doba nivelácie: | 3 s |
| Laserová trieda: | Trieda II |
| Pracovná oblasť: | štandardne 15 m |
| Prevádzkový čas: | približne 8 h |
| Presnosť nivelácie: | ±0,3 mm / m |
| Prevádzková teplota: | -10°C to +50°C |
| Skladovacia teplota: | -20°C až +70°C |
| Rozsah samonivelácie: | 4°±1° |
| Uchytenie pre statív: | 1/4" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
