Objímka METALTEC FA005 060 mm, na sloupek
Kód: ST432136Detailní popis produktu
Objímka Strend Pro slúži na uchytenie k okrúhlemu stĺpiku. Rozmer: 60 mm, farba: zelená.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585023345045 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Typ: | objímka na okrúhly stlpik |
| Farba: | Zelená |
| Šírka: | 6 cm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | uchytenie stlpika |
| Pre stĺpik: | 60mm |
| Druh produktu: | Objímka |
| Typ zakončenia: | Koncová |
| Povrchová úprava: | kov |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
