Páska Ceys Americká, 10 m x 50 mm
Kód: ST2172556Detailní popis produktu
Tackceys páska silno priľne ku všetkým povrchom (drevo, plast, kov, kartón, papier, koža, koženka, koberec, plachtovina, guma) a to aj na nerovný povrch. Neprepúšťa vodu ani vzduch. Spoje sú pevné a pružné. Skladá sa z troch vrstiev: polyetylén (nepriepustný), polyester (super-rezistentné) a elastomér (extra priľnavý). Opravuje, spája, izoluje a upevňuje. Jednoducho sa odstraňuje. Teplotná odolnosť pásky od -5 až do +75 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8411519776027 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Návin: | jednoduchý |
| Šírka: | 50 mm |
| Dĺžka (m): | 10 |
| Veľkosť: | 10 m x 50 mm |
| Materiál: | plastové |
| Použitie: | lepiaca |
| Počet kusov v balení: | 12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
