Pletivo EUROPlast2, 1250 / 100x50 / 2,20 mm, bal. 25 m
Kód: ST431215Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploty a ohrady |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18.9 kg |
| EAN: | 8585023393299 |
| Balení: | ks |
| Balenie: | ks |
| Oko: | 2x20 mm |
| Typ: | ohradové pletivo;pletivo ohradné;pletivo ohradové |
| Farba: | Zelená |
| Výška: | 25 cm |
| Materiál: | Kov |
| Použitie: | oplotenie |
| Druh produktu: | Pletivo |
| Veľkosť oka (mm): | 100x50 |
| Celková výška (cm): | 125 |
| Povrchová úprava: | Zn+PVC |
| Celková dĺžka oplotenia (m): | 25 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
